Doğalgazlı Fritöz

doğalgazlı fritöz

Kızartma makineleri ve bu kızartma makineli fiyatları hepsi vistamakine.com adresimizde. Doğalgazlı Fritöz modelleri ve fiyatlarını sizler için listeliyoruz. Elketrikli fritözlerden artı ve eksisi nedir? bunların hepsi bu yazımızda anlatacağız. Öncelikle mutak yapınıza uygun olan fritöz modelini seçmek.

Mutfağınız doğal gaza erişebiliyorsa ve menünüzde kızarmış yiyecekler bulunuyorsa, doğal gaz fritözlerimiz sizin için mükemmeldir. Bu verimli fritözler, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak modeli bulmanıza yardımcı olmak için çeşitli stillerde, kapasitelerde ve BTU derecelerine sahiptir. Ek olarak, bu fritözlerin çoğu NSF Listesindedir, bu nedenle mutfağınızın güvenli ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Daha fazla fritöz seçeneği ve aksesuarları için elektrikli fritözlerimize , fritöz sepetlerimize ve yağ filtreleme ekipmanlarımıza göz atın . Doğal gazlı fritözleri nereden alacağınızı merak ediyorsanız, en düşük fiyatlarla satılık geniş bir doğal gazlı fritöz yelpazemiz bulunmaktadır.[porto_product_categories title=”Endüstriyel Mutfak Ürünleri Fritözler” view=”products-slider” orderby=”rand” ids=”107,128,219,108,169,237,235″]

Sanayi tipi doğalgazlı fritöz

Bir fast food restoranı, akşam yemeği veya bir kafeterya işletmek olsun, doğal gazlı fritözler mutfağınıza çeşitli kızarmış yiyecekler üretme konusunda yardımcı olabilir. Bu fritözler güç kaynağı olarak doğal gaz kullanırlar, böylece hızlı bir şekilde ısınırlar ve faturalarınızı düşürürler. Ayrıca, çeşitli çıktıların mutfaklarını barındırmak için hem orta hem de ağır hizmet uygulamalarında doğal gazlı fritözler sunuyoruz.

İşletmeniz için en iyi fritözü bulmak için tezgah, zemin ve split tencere seçeneklerinden birini seçin. Doğal gazlı fritöz seçeneklerimiz ayrıca, rahatınız için dahili filtreleme sistemleri ve programlanabilir kontroller gibi özelliklere sahip üniteler içerir. Ek olarak, çok kolay dövülmüş yiyecekler için mükemmel olan tüp tarzı brülör seçeneklerinin yanı sıra temizlemesi kolay olan açık tencere fritözlerimiz de bulunmaktadır.

Doğalgazlı Fritöz

Belki de yıllar geçtikçe favori bir spor barında tartar sosuna batırdığınız jojo’lar ya da ailenizin en sevdiği yol kenarındaki lokantada tavuk sepetiyle evinizde gazlı fritözlerle mutfak yolculuğuna başlamışsınız. İlk seyahatiniz muhtemelen Şükran Günü hindisi hazırlamanın yeni bir yolu için mükemmel olarak pazarlanan propan gazlı fritözün ilk yıllarında olmuştur. İndüksiyonunuz ne olursa olsun, gazlı fritöz ABD diyetinde kökleşmiş durumda. Güvenilir eBay satıcılarından temin edilebilecek birçok stil vardır; seçim kişinin kızartma işleminin çoğunu nerede yaptığına bağlıdır. Dış mekan gazlı fritözler fırını korumak için mükemmeldir ya da mutfağın yiyecek dolu tatil sezonunda biraz yer kaplarlar.

Doğalgazlı Fritöz modelleri

Ve hepsi 38.000 BTU’lu alüminyum hindi fritöz değildir. Ekmekli, taze avlanan balıkları seven kamp ailesi için kare şeklinde, portatif, LPG gazlı fritöz yüksekliği 2 metreden az ve bir ayağı genişliğinde, arabaya veya en küçük kamp alanına kolayca sığdırılabilir. Mutfakta mükemmel alana sahip ev tipinde kalmak için, üç fit yüksek ve dört fit dört metre genişliğinde 20 pound kapasiteli yeni bir Frymaster gibi tezgah üstü gazlı fritözler var. En sevdiğiniz ekmek ya da hamuru hazırlamaya başlayın, oyun oynarken istasyonu bulun ve arkadaşlarınızı gerçek rahat bir yemek için davet edin.

Fritöz. Doğalgazlı Fritöz fiyatları

Kızartma, ticari restoranlarda ve mutfaklarda kullanılan en popüler pişirme tekniklerinden biridir, çünkü sulu kızarmış tavuk budu ve hatta derin yağda kızartılmış Twinkie’nin tadına karşı koyabilen kim? Bu lezzetli ikramları almak için, restoranınız için kaliteli ticari fritözlere veya maceracı bir aşçıysanız, ev mutfağınıza ihtiyacınız var.
Ancak, piyasada iki çeşit fritöz çeşidi vardır, ticari gazlı fritöz ve ticari elektrikli fritöz. Her iki mutfak cihazı da günlük kızartma görevini üstlenebilir, ancak özellik ve işlemlere göre farklılık gösterir. Onları neyin ayırdığını ve hangi tür satın almanız gerektiğini nasıl belirleyebileceğinizi inceleyelim.

Fritöz

Modern gaz veya elektrikli fritözlerde pişirme bittiğinde yağı yağdan arındırmak için bir sepet bulunur . Ayrıca, fritözler genellikle sesli alarmlı zamanlayıcılar gibi özelliklerle gelir…
Elektrikli Fritözlere Karşı Gazlı Fritözler
Gazlı fritözler bir binanın gaz hattından fritözü ve içerdiği yiyeceği ısıtmak için gaz kullanarak çalışır, elektrikli fritöz ise elektrikle çalışır. Gazlı bir fritöz elektronik muadillerine göre daha hızlı ısınır ve genellikle üç stilde bulunur: tüp, açık kap ve düz taban. Bu tarzların her birinin kendi yararları ve sakıncaları vardır.

Tüp tarzı fritöz

Tüp tarzı fritöz soğan, tavuk, balık gibi yiyecekleri kızartmak ve patates kızartması veya peynir çubukları gibi bir kızartma sepetinde olabilecek herhangi bir şey için uygundur. Tasarımları, gazı ısıtmak için elementler içeren tüplerin, kızartma kabına tutturulduğu anlamına gelir ve fritözler ayrıca, kızarttığınız yiyeceklerden gelen parçacıkların daha sonra çıkarılabileceği bir “çökelme bölgesi” içerir. Bu tasarım açık kap fritözlere kıyasla temizlemelerini zorlaştırabilir.

Açık Tencerede Fritöz

Açık tencereli bir fritöz elektrikli veya gazlı bir modelde satın alınabilir. Bu fritözlerin tasarımı, çoğu yemeğin kızartılması için kolay temizlenmelerini ve uygulanabilmelerini sağlar. Ancak, yiyecekleri çok fazla tortu ile kızartırsanız, açık kap fritözünün sığ tortu bölgesi kolayca tıkanabilir.

Düz Tabanlı Fritöz

Düz dipli bir fritöz tasarımı gaz kullanır ve aşağıdan ısıtılır. Bu fritöz türleri, cihazın üst kısmına yakın yerde yağda yüzen maddeler için en iyisidir. İlçe fuarında görebileceğiniz yiyecekler gibi çörek, huni kekleri ve dövülmüş yiyecekler için de kullanabilirsiniz. Diğer fritöz tiplerinden farklı olarak, düz tabanlı bir fritözde tortu bölgesi bulunmaz, bu da tortunun fritözün tabanında toplanabileceği anlamına gelir. Bu fritözler düzenli temizlik gerektirir ya da birikme, kızarmış yemeğinizin tadını mahvedebilir.

Hangisi daha iyi?
Hangi fritözün sizin için en uygun olduğunu belirlemek için, günlük operasyonlarınızda muhtemelen bir etken olacak aşağıdaki öğelere bakmalısınız.

Yemek Çeşitleri: Hangi tür yiyecekleri kızartırsınız? Donut mu yoksa tavuk mu olacak? Sediment tepsisine mi ihtiyacınız var? Fritözünüzdeki yiyecek tiplerine bakın, böylece çökeltme tepsisine ihtiyacınız olup olmadığına ve eğer öyleyse ne kadar büyük olacağına karar verebilirsiniz.

İşletme Maliyeti: Bölgenizdeki doğal gazın maliyeti nedir? Ülkenin bazı bölgelerinde, gaz diğer alanlardan daha pahalı olabilir. Genel olarak gazlı fritözler, kentinizdeki gazın yüksek bir fiyatı olmaması şartıyla daha ucuzdur.

Isıtma Hızı ve Sıcaklığı: Yüksek miktardaki yiyecekleri kızartmayı bekliyor musunuz? Daha hızlı bir şekilde doğru sıcaklığa ulaşan bir fritöze ihtiyacınız olabilir. Bir gazlı fritöz, elektrikli bir fritözden daha hızlı bir sıcaklığa ulaşacak ve elektrikli fritözler de maksimum sıcaklık kabiliyetinde geride kalabilir.

Temizleme: Bazı fritöz modellerinin temizlenmesi diğerlerinden daha zordur. Fritözünüzü hafta boyunca tutarlı bir şekilde çalıştırıyorsanız, temizlenmesi kolay bir modeli tercih edebilirsiniz. Paslanmaz çelik seçimi, mutfakta çok iyi tuttuğu için genellikle iyi bir seçenektir.

Alan: Hiçbir fritöz boyutu aynı değildir ve cihazların boyutları satın alma işleminizi belirleyebilir. Mutfağınıza uygun bir şey edinmeniz gerekir, böylece onu verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kapasite: Ne kadar yiyecek kızartmanız gerekiyor? Seçtiğiniz fritöz ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasiteye sahip olabilir veya biraz daha derin veya daha geniş bir şey bulmaya bakmanız gerekebilir. Fritözünüzde doğru yiyecekleri almak için doğru modeli aldığınızdan emin olun.

Derin bir fritöz çıtırtı ve lokma ekler, ayrıca pişirdiğiniz tüm yiyeceklere bir lezzet patlaması ekler. Bu ekipmanların Americana’da çok düşkün bir yeri var, ancak fritöz ekipmanınızın sizin için çalışması gerekiyor, bu nedenle elektrikle ilgili doğru gazlı fritöz seçimi yapmazsanız, zaman, para ve hatta değerli yiyeceklere mal olabilir. Alışveriş yaparken dikkatlice bakın, böylece gerçekten kızartma ustası olabilirsiniz – müşterileriniz size teşekkür edecektir!

[ratings id=”1″]

Bir cevap yazın

Hızmı Menü