cimbali makineleri

En sık tercih edilen cimbali makineleri ile sizlerde bire profesyonel olun. Dünya markası ve kalitesini barındıran cimbali makineleri ile keyifli bir kahve içimi ve tadımı yaşayın. Kahve mekineleri denince akla gelen ilk ve en kaliteli olan cimbali makineleri sektörünü domine eden bir markadalr.

Cimbali

Gruppo Cimbali, dünyanın en büyük veya belki de en büyük ticari espresso makinesi üreticilerinden biridir. Şirket, La Cimbali, Faema ve Casadio markalı espresso makineleri ve öğütücülerin sahibi ve üreticisidir; her marka, ev kullanıcıları veya bazı işletmelerde bulunan tam boyutlu, çok sağlam ticari makinelere tam boyutlu, çok sağlam ticari makinelere yönelik giriş seviyesi modelleriyle başlayan çok çeşitli modellere sahiptir. dünyanın en iyi kafelerinden.

La Cimbali Espresso Makinesi Modelleri

Süper otomatik ve geleneksel La Cimbali markalı espresso makinelerinin tamamı mevcuttur. Mevcut süper otomatik ürün yelpazesi, S30 CS10 MilkPS, S30 CP10 MilkPS, S30 S10 Turbosteam Milk4 Cold Touch, S39 Barsystem MilkPS, S39 Barsystem TurboSteam, M1 MilkPS, M1 TurboSteam ve iki öğütücü / dozlayıcı ile Q10 MilkPS / 13 içerir. Mevcut geleneksel ürün yelpazesi şunları içerir: M100HD, M100 GT Turbosteam Milk4 (Uzun fincan versiyonu), M39 TE Dosatron (Turbosteam Milk4, uzun fincan versiyonu), M39 TE cimbali makineleri Dosatron (Turbosteam Milk4), M26 BE Compact 2 Grup Hacimsel, M26 TE Compact 2 Turbosteam ile Grup Volumetrik ve M21 Junior DT1. Web sitemizde listelenen bir ürünümüz yoksa, bir tane satın almakla ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

La Cimbali

La Cimbali Süper Otomatik

La Cimbali S30- S30, CS 10 MilkPS, CP 10 MilkPS ve S10 Turbosteam Milk4 Cold Touch’ın üç çeşidi vardır. Her üçü de günde yaklaşık 300 fincan için tasarlanmış süper otomatik makinelerdir. 24 içecek seçimi, iki öğütücü, öğütme boyutunun ve dozunun otomatik olarak ayarlanması, otomatik süt devresi yıkama sistemi, wifi bağlantısı olan dokunmatik ekranlara sahiptir ve termal kararlılığı koruyan Akıllı Kazan teknolojisi ile donatılmıştır. CS 10 Süt PS sütü otomatik olarak buharlayabilir, ancak manuel buhar çubuğu ve sütü ısıtmadan köpürten benzersiz bir “kar sütü” sistemine sahiptir.7

cimbali makinesi

Ayrıca, moka veya sıcak çikolata gibi içeceklerin yapımında daha fazla esneklik ve kullanım kolaylığı için çözünür bir kakao tozu haznesine sahiptir. CP 10 Milk PS, CS10 MilkPS cimbali makineleri ile aynıdır ancak çözünür içecek haznesine sahip değildir. S10 varyasyonunda MilkPS sistemi yoktur ve bunun yerine TurboSteam çubuğu vardır. Ayrıca Kar Sütü sistemi yoktur. CS10 ve CP10 süt soğutucusu gerektirirken S10 gerektirmez.

La Cimbali Kahve Makinesi

La Cimbali S39- M39 iki varyasyonda gelir: bir süt soğutucudan çekilen sütü otomatik olarak buharlaştıran tek adımlı bir makine olan MilkPS ve bir Turbosteam çubuğu ile buharın buharlaştırılmasını gerektiren iki adımlı bir makine olan Turbosteam varyasyonu. süt soğutucu yok. Turbosteam çubuğu otomatik buhar yapar, ancak menüden bir içecek seçildiğinde makine tarafından otomatik olarak yapılan işlemin bir parçası değildir.

Her ikisi de iki hazneli süper otomatik makineler, gelişmiş termal kararlılık için akıllı kazan teknolojisi, çift düğmeli işlevselliğe sahip 14 içeceğe genişletilebilen 8 içecek menüsü, içecek seçimi, S30 makinelerindeki dokunmatik ekran işlevselliği ile basma düğmeleri aracılığıyla. M39’ların iki kazanı olan S30’a karşı bir kazanı vardır, bu nedenle S30’lara kıyasla, M39’ların ısıl kararlılığı veya kontrolü yoktur.

cimbali makineleri

La Cimbali M1 – M1’in iki varyasyonunu satıyoruz, bir adım süt soğutucusu gerektiren bir adım MilkPS ve otomatik buhar çubuğu olan ve bir süt soğutucu gerektirmeyen iki adım TurboSteam . M1, S39’dan daha küçüktür, günde çok fazla içecek yapamaz ve S9 ile karşılaştırıldığında 8 içecek seçimine karşı 14 içecek seçimine sahiptir. M39 gibi, S30 gibi çoklu kazan tasarımına değil, bir ısı değiştirici tasarımına sahiptir. İki hazne, akıllı kazan teknolojisi ve 2,5 litrelik bir kazan vardır.

La Cimbali Q10 PS / 13 – Q10’un bir varyasyonunu, PS / 13’ü satıyoruz. Bu makine günde 100 veya daha az günlük 100 içecek için tavsiye edilir. Isı değiştirici tasarımı ve iki kahve haznesi ve öğütücüsü olan kompakt bir otomatik otomatik makinedir. En fazla 14 menü öğesine sahip çift amaçlı 8 menü öğesi içeren bir düğme içecek seçimine sahiptir. Süt soğutucusu gerektirir ve manuel veya turbosteam çubuğu yoktur. Sıcak su musluğu vardır.

Geleneksel Espresso Makineleri

La Cimbali M100 HD & GT – Özelleştirilebilir su basınç profilleri, 10 litrelik kazanlara dayalı termal sistem, bir seri içinde iki ısı eşanjörü ve bağımsız kahve kazanları ile La Cimbali‘nin geleneksel espresso makinesinin en iyisi. Her grup sıcaklığı bağımsız olarak ayarlanabilir ve doğrudan ekran üzerinden kontrol edilebilir. Kazan, La Cimbali‘nin Akıllı Kazan sistemi olarak adlandırdığı, ısı kaybını ve artan termal kararlılığı önleyen bir tasarım olan bir şeye sahiptir. M100s, yalnızca çalışma sırasında paradan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevreye karşı sorumlu olan enerji tasarrufu özelliklerine sahiptir. HD modeli standart buhar çubuklarına sahiptir. GT modelinde bir standart buhar çubuğu ve bir Turbosteam çubuğu vardır ve ayrıca uzun bardaklar için üretilmiştir.

cimbali kahve makinesi fiyatları

cimbali kahve makinesi fiyatları
La Cimbali M39 – M39’un iki varyasyonu vardır. Biri uzun bir fincan varyasyonu, diğeri standart bir yükseklik varyasyonu. Her iki varyasyonda da manuel müdahale olmadan sütü otomatik olarak buharlamak için bir standart buhar çubuğu ve bir TurboSteam çubuğu vardır, bu da barista zamandan tasarruf sağlar ve süt kalitesini her zaman tutarlı hale getirir. İçecek kıvamında bir başka önemli faktör olan atış hacimlerinin otomatik dozlanması ile hacimsel makinelerdir. On litrelik bir kazana dayalı bir termal sistemi vardır, iki ısı eşanjörü ve bağımsız kahve kazanları ve grup sıcaklıkları bağımsız olarak ayarlanabilir ve ekran üzerinden kontrol edilebilir. M39 ve M100 arasındaki en büyük fark, M39’un su basıncı çıkarma profillerinin kişiselleştirilmesine izin veren sisteme sahip olmamasıdır.

Cimbali

La Cimbali M26 – M26, M26 TE ve M26 BE’nin iki varyasyonunu satıyoruz. Her ikisi de ısı eşanjörlü kazan tasarımına sahip kompakt hacimsel makinelerdir. Bu makineler ile M39 veya M100 arasındaki fark, bağımsız kazanlara ve grup sıcaklık kontrolüne sahip olmamaları ve özelleştirilebilir basınç profillerine sahip olmamalarıdır. BE varyasyonu, standart bir buhar çubuğuna sahip normal bir yükseklik makinesidir. TE varyasyonu Tall Cup yükseklik makinesidir ve manuel buhar çubuğu ve Turbosteam Çubuğu vardır.
La Cimbali M21 Junior Casa – Bu, prosumer ev kullanıcıları ve küçük restoranlar ve catering işletmeleri gibi düşük hacimli iş kahve uygulamaları için popüler olan popüler bir grup makinedir. Hacimsel, ısı eşanjörlü bir makinedir ve TurboSteam, çoklu kazanlar veya basınç profili ayarlaması yoktur.

Mumac Espresso Makinesi Müzesi

Gruppo Cimbali ayrıca dünyanın tek espresso makinesi müzesinden birine sahiptir. Mumac adı verilen müze İtalya’nın Milano şehrinde bulunuyor ve yüzlerce tarihi makine, öğütücü, sanat eseri, kitap ve espresso makinesi ile ilgili diğer materyalleri barındırıyor. İtalya’ya giderseniz müzeyi bizzat görebilirsiniz, ancak Google Street görünümü ile sanal bir tur da yapabilirsiniz. Fotoğraflar, videolar, ek bilgiler ve rezervasyon bilgileri için müzenin web sitesini ziyaret edin.

 • cimbali
 • cimbali makinesi
 • ci̇mbali̇
 • cimbali kahve makinesi fiyatları
 • cimbali makinası
 • cimbali kahve makinesi
 • cinbali
 • cimbali kahve makinası
 • cimbali fiyatları
 • la cimbali
 • cimbali fiyat
 • kahve makinesi cimbali
 • cimbali kahve makinası fiyatı
 • cimbali espresso makinesi
 • ev tipi cimbali
 • cimbal
 • cimbali kahve makinası fiyatları
 • 2 el cimbali kahve makinası
 • la cimbali türkiye
 • 2.el cimbali kahve makinası
 • cimbali 2 el
 • ikinci el cimbali
 • 2 el espresso makinesi
 • ikinci el espresso makinesi
 • cimbali m24 ikinci el
 • 2 el espresso makinaları
 • espresso makinesi 2 el fiyatları
 • cimbali nasıl kullanılır
 • 2.el espresso makinesi
 • cimbali makinası

 

Hızmı Menü