Kurumsal

İBRAHİM DİKTAŞCEO - VİSTA

Tüm müşterilerimize en uygun fiyatlarla, en kaliteli ürünleri olabildiğince hızlı bir şekilde sunmak görevimizdir. Amacımız satış ortaklığı değil, partnerliktir.

Cem OTLUCEO - VİSTA

HAKKIMIZDA

Vista ,10 yıl önce  endüstriyel çamaşır ve mutfak projeleri satışı yapan bir şirket olarak yola çıktı.  Yüksek motivasyona sahip, sadık, işine adanmış ve  çalışkan personeliyle ankastre cihazlar, klima , TV ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunmaya başladı,  büyümeyi hiç bırakmadı.  Vista bugün faaliyetlerini;

Mekanik, Elektrik ve networking hizmetleri gibi mühendislik hizmetleri alanlarına da genişletti.

Vista  tasarım, proje yönetimi, uygulama, kurulum ve satış sonrası hizmetlerin tamamında bir çözüm ortağı olarak sektörünün lider firması olma yolunda ilerliyor. Vista ,  geçen süre  içerisinde oteller,  hastaneler, lüks konutlar, restoranlar ve  eğitim binaları gibi birçok projede üstün hizmet kalitesini ispatlayarak  kendine  son derece prestijli bir portföy oluşturdu.

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerimize ;dünyanın önde gelen  markalarının

ürün ve hizmetlerini son derece rekabetçi fiyatlarla sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

Faaliyet alanlarımızda her zaman pazar eğilimlerini öngörerek müşterimize  en yeni teknoloji ve çözümleri sunabilen en dinamik ve yenilikçi şirket olmaktır.

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

 

Kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Kaliteli ürün ve hizmetler için en rekabetçi fiyat sunarız.

Bir projenin her aşamasında – satış sonrası dahil en  mükemmel müşteri hizmetlerini sağlarız.

Siz de Vista Makine Ekibinden yer almak ve yakaladığımız başarılara ortak olmak için hemen ekibe katılın.

Müşterilerimiz Bizi Neden Tercih Ediyor?

Ücretsiz Teslimat / Montaj

Firmamızın portföyünde bulunan tüm ürünler stokta bulunduğu takdirde en geç 3 gün içerisinde ücretsiz teslim edilmektedir.

Ekonomik Çözümler

Portföyümüzde bulunan tüm makine ekipman ve araçlar piyasa şartlarının en ekonomik ve optimum imkanlarıyla tarafınıza sunulmaktadır.

7/24 Destek Hizmeti

Tüm müşterilerimize, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına 7 gün 24 saat teknik ve danışmanlık desteği verilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

0
+
ŞUBE
0
+
MUTLU MÜŞTERİ
0
SAAT
KESİNTİSİZ DESTEK
0
+
KURUMSAL PROJE
0
%
POZİTİF ÇALIŞMA
Arayın