Mop yıkama makinesi

Paspas yıkama makinesi, Mop yıkama kovası, Mop yıkama evyesi, Mop yıkama makinesi, Paspas yıkama evyesi, Mop yıkama ve sıkma makinesi.
Sanayi tipi çamaşır yıkama makinesi modellerinden tercih edilen mop ve paspas yakama makineleri modelleri bu kategoride bulabilirsiniz. Hastaneler ve büyük iş merkezlerinde kullanılan morların tekrar tekrar yıkanarak hijyenin sağlanması şarttır. Yoksa hijyen gerektiren alanlarda hiçbir zaman doğru sonuca ulaşamayız.

Paspas yıkama evyesi

Bu alanların hijyenini sağlamak için kullanılan mop ve paspas gibi araçların tüketimi sınırlıdır. Her temizlik sonrası yeni bir mop ve paspas kullanmak mümkün değildir. Bu durum maliyetli olabilir. Bunun için işletmeler Mop yıkamam ve sıkma kurutma makineleri kullanmaktadır. Aynı zamandan paspas yıkama evyeleride vardır. Bu makinelerde yani bu tip evyelerde paspaslar yıkanır ve sıkılarak kurumaya bırakılır. Mop kovaları ve evyelerinden mopların çok hijyenik yakandığından emin olamayabilirsiniz. Fakat yüksak ısılara çıkan mop yakama makinesi ile kesinlikle gönül rahatlığı ile mop ve paspaslarınızı tekrar kullanabilirsiniz. İlk günkü temizliğine dönmesi sadece bir tuşa basarak sağlayabilirsiniz.
Tüketicilerin, Özellikle hastane ve sağlık kuruluşlarının bu tip ihtiyaçlarını gidermek için kullandıkları cihazlardır. Yıkama ve kurutma cihazları sadece hastane ve sağlık kuruluşlarında değil her halanda kullanılabilir. İhtiyacınız olan modeli hemen temin etmek için lütfen bizi arayın.

Arayın