espresso makinesi

Yerel barista için uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalmadan kendi siparişinizi kontrol edin ve evde taze espresso yapın. En sevdiğiniz kahve dükkanından satın almakla karşılaştırıldığında, bir espresso makinesi zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. Manuel, yarı otomatik ve tam otomatik espresso makineleri De’Longhi , Breville® ve diğerleri de dahil olmak üzere en iyi markalardan her seferinde mükemmel latte elde etmenize yardımcı olmak için mevcuttur. Süt köpüğü de mükemmel karışık içeceği bir çırpıda almak için kullanışlı bir araçtır. Hangi seçeneğe karar verirseniz verin, Bed Bath & Beyond, alanınızı tamamlamak ve sabah rutininizi motive etmek için en iyi espresso makinelerine ve süt köpürtücü aksesuarlarına sahiptir.

profesyonel espresso makinesi

Lezzetli bir fincan joe’den zengin espresso’ya geçmek bir oyun değiştiricidir. Daha az ons içinde daha güçlü bir kafein artışı ile espresso, ortalama kahve makinenizden daha küçük bir fincana daha zengin bir yumruk atar . Kahve ve espresso arasındaki fark , fasulye ve demleme zamanında. Kahve bir dizi kaba olarak sunulurken, espresso ince bir şekilde karıştırılır ve daha sıkı bir şekilde paketlenir. Bu demleme yöntemi, daha etkili bir kap için sıcak su filtrelendiğinden ek basınç sağlar. Daha az demleme süresi ile espresso, ek kafeinin yanı sıra kolaylık sağlar. Bu makinelerin ortalama kahve makinenizden nasıl daha etkileyici bir içecek ürettiğini görmek için çevrimiçi espresso makinesi incelemelerine göz atın.

espresso kahve makinesi

Espresso makinenizin de aksesuarlara ihtiyacı var. Neyse ki, bed Bath & Beyond espresso öğütücü gibi çeşitli araçlar sunar. Kendi espresso çekirdeklerinizi ince bir şekilde harmanlayan bir elektrikli öğütücü, mutfağınızı kişiselleştirilmiş bir kafede çevirebilir ve daha lezzetli bir fincan oluşturabilir. Bir espresso fincanı, daha iyi sunumlar yapar, lezzetli yaratımlarınızın resmini çekmek için mükemmeldir. Bölmeler, günün geri kalanında güç sağlamak için hareket halindeyken de hareket halinde kullanım için kullanışlıdır. Bed Bath & Beyond’un sunduğu çeşitli aletlerle içecek seçenekleriniz sınırsızdır ve demleme işleminiz kolaydır.

kahve makinesi espresso

Çeşitli espresso içecekleri yapmak için en sevdiğiniz buğulanmış veya soğutulmuş sütle karıştırın. Latte, cappuccino, macchiatos’dan mokalara kadar, iş gününüze tatlı bir başlangıç ​​için en sevdiğiniz aromalı şuruplarla eşleştirin. Kendi mutfağınızın konforunda yapılan lüks bir içecek için krem ​​şanti ile her şeyi tamamlayın. Mükemmel latte’yi hemen hazırlamaya başlamak için Bed Bath & Beyond’daki en iyi espresso makinelerine göz atın!

espresso ve filtre kahve makinesi

En iyi espresso makinelerinin peşinde misiniz? Evde bir makineye sahip olmak hepimizin hayal ettiği bir lüks. Önemli bir mutfak aletinden uzak olsa da , espresso içeceklerine bağımlıysanız , evde bir kapuçino , latte veya kadifemsi pürüzsüz bir atış yapmak için dişli ile donatılmış olmak güzel .

Bir espresso makinesi satın almak için tetiği çekmeye hazırsanız, biraz para yatırmaya hazır olun. Ev espresso makineleri çok pahalı olabilir. Haklı olarak. Mükemmel bir çekim yapmak hassasiyet gerektirir: Makine, espressoyu başarılı bir şekilde demlemek için hem hassas sıcaklığı hem de sabit basıncı korumalıdır. Bu istikrarı elde etmek zordur ve karmaşık makineler gerektirir, bu yüzden 5.000 dolara kadar makine bulabilirsiniz .

1.000 $ ‘dan daha ucuz bira üreticileri için en iyi espresso makinelerini bulmak istedik. Bu nispeten düşük fiyat noktasında, değerli bir İtalyan kafesinde servis edilen kadar kaliteli olmasa da bir Brooklyn kahve dükkanınınki kadar dolar olmasa da nüanslı bir tada sahip olacak bir atış yapabilecek bir makine bulmayı umduk. doğru miktarda parlaklık ve asitlik ve çok az acı.

espresso kahve makinesi fiyatları

Anlaşıldı, bu mümkün. Önde gelen 12 tezgah modelini şiddetle test ettik ve fiyat etiketlerine değer en iyi espresso makinelerini bulduk. Önde, bu üç kazananın her birine dalacağız ve kalabalığın arasından sıyrılmalarını tam olarak açıklayacağız . (Tüm yarışmacıları görmek ve nasıl test ettiğimizi öğrenmek için sayfanın en altına gidin.)

Görüntünün olası içeriği: Kahve Fincanı Kupası Cihaz Makine İçecek ve Meşrubat
En İyi Yarı Otomatik Espresso Makinesi: Breville Barista Express
İnşaattan kullanım kolaylığına kadar, Breville Barista Express’in düşünceli bir şekilde yapıldığı ve espresso atışının son kalitesine geldiğinde rekabet olmadığı açıktır.

Breville Barista Express’in öne çıkan özelliği, tıpkı profesyonel bir espresso makinesinde olduğu gibi kahvenin kalitesini doğru bir şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir basınç göstergesidir. Bu son derece değerlidir, çünkü mükemmel bir fincan yapmak için diğer değişkenlerin nasıl ayarlanması gerektiğini anlamanıza yardımcı olur. Örneğin, bir çekim yaparken basınç çok düşükse, daha fazla basınç uygulayabilir veya bir dahaki sefere daha ince bir öğütme kullanabilirsiniz. Test ettiğimiz diğer makinelerin hiçbirinde böyle bir özellik yoktu, yani harika bir çekim yapmazsanız, makine mi yoksa siz mi olduğunu bilmenin hiçbir yolu yoktur.

Doğru basınç aralığında çekim yaptığınız sürece, Breville espresso makinesi bir kafede alabileceğinize en yakın olan tam aromalı, yoğun dokulu çekimler üretir. Diğer makinelere kıyasla konsantrasyon rakipsizdi ve krema karanlık ve çeşitliydi – ya da kahve bilenlerinin dediği gibi kaplan çizgili. Diğer makineler, yoğun olabilen ancak nadiren lezzet verici olan homojen beyaz veya ten rengi kremalı çekimler üretti.

Breville ayrıca kadifemsi, iyi birleştirilmiş süt köpüğü üreten tek yarı otomatik makineydi. Güzel dokulu bir latte için havayı içerdiği tutarlılık – ve kahve uzmanımız onunla latte sanatı bile yapabildi (Gaggia ve diğer daha az pahalı olan diğer modellerden hava kabarcıkları ile imkansız olan bir şey) makineleri).

Son olarak, tasarım ve ekstra araçlar kusursuz. Makine, dökülen kahve ve sütü yakalamak için büyük bir damlama tepsisi içerir ve tepsinin ne zaman dolu olduğunu bildiren bir sensöre sahiptir. Ayrıca, ekstra filtreleri (dahil) saklamak için altında bir bölme vardır. Ağır, paslanmaz çelik süt buharı sürahisi ve espresso zeminlerini bastırmak için bir kurcalama içerir.