buz makinesi

Ticari buz yapıcılar, buz kutuları ve dağıtıcılarımız herhangi bir restoran, bar, imtiyaz standı, hastane veya otel için mükemmeldir. Barınızda veya restoranınızda içecek servisi için küp buz üreten birimlerimize göz atın veya bakım eviniz veya emeklilik topluluğunuz için daha küçük yaprak buz yapan makinelerimize göz atın. Ayrıca buz ekipmanınızı kirletici maddelerden ve kireç birikiminden uzak tutmak için özel buz ve su filtrasyon sistemleri blokları yapmak için buz blok makineleri taşıyoruz. Buz torbası ve nakliye malzemelerini , buz kepçelerini ve buz kovalarını kontrol ettiğinizden emin olun . Ticari buz makinelerini nereden satın alacağınızı merak ediyorsanız, en düşük fiyatlarla satılık geniş bir endüstriyel buz yapma makineleri yelpazemiz var.

Taşınabilir Buz Makineleri

Taşınabilir bir buz makinesi her parti için mükemmeldir - kısa sürede yerinde buz üretebilir. Buz makinesini suyla doldurun, makineyi açın ve taze buzunuzun tadını çıkarın. Tezgah üstü buz yapıcılar, mutfağınızda yerden tasarruf ederken buz tedarikinizi taze tutmak için uygun bir yol sağlar.
  • Bazı tezgah üstü buz yapıcılar günde 40 kilo buz üretebilir.
  • Buz hem küçük hem de büyük boyutlarda yapılabilir.
  • Yalıtılmış bir saklama bölmesi, buza hemen ihtiyaç duyulmadığında buzu taze tutmaya yardımcı olacaktır.
  • Çıkarılması kolay sepetler, buzun buzdan çıkarılmasını basit ve sorunsuz hale getirir.
  • Taşınabilir buz yapıcılar RV'ler, tekneler veya evinizdeki herhangi bir parti için mükemmeldir.

buz makinası

Bu Müşterimiz Size Bağlılığımızdır IceMachinesPlus, toptan fiyatlarla çok çeşitli Ticari Buz Makineleri ve Buz Makinası Dağıtıcıları sunmaktadır. Ayrıca, çok çeşitli en kaliteli ticari gıda servisi ekipmanları sunuyoruz. Yeni bir gıda servisi işletmesi başlatıyorsanız ve yeni ekipmana ve bazı uzman rehberliğine ihtiyacınız varsa veya gıda servisi işletmeniz yıllardır çalışıyorsa ve ticari ekipmanınızı yükseltmeniz gerekiyorsa, IceMachinesPlus ve Buz Makinası uzman müşteri hizmetleri ekibimiz başlamanıza yardımcı olabilir veya ticari mutfağınızı genişletebilirsiniz.

sanayi tipi buz makinası

Buz yapıcısına yatırım yapmak için adım at Sıcak alkolsüz içecekler, diners'ı tekrar tekrar restoran veya kafenizin tadını çıkarmaya teşvik eder. Bununla birlikte, profesyonel bir buz yapıcıya yatırım yapmak küçük işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Güçlü buz makinesi modelleri, düzinelerce küpü dakikalar veya binlerce kez pompalayabilir, böylece her misafirin camlarını dolduracak bol miktarda vardır. Ice Machines Plus gibi güvenilir Buz Makinası ve güvenilir kaynaklarla alışveriş yapabileceğinizde yanlış ticari buz yapıcıyı seçmekten korkmayın. Uzmanlar bütçenizi ve işletmenizi dikkate alarak tam olarak hangi modeli seçeceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunabilirler.

buz makinesi fiyatları

En iyi alımı yapmanıza yardımcı oluyoruz IceMachinesPlus.com ekibine en iyi müşteri bilgili bir müşteridir. Bu nedenle bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacak çeşitli kaynaklar sağladık. İster bir restorana sahip olun, bir sağlık tesisini yönetin, bir kahve dükkanı işletin veya bir oteli yönetin, işletmeniz için en iyi alımı yapmanıza yardımcı olacak birçok makalemiz, blog yayınımız, kontrol listemiz ve kılavuzumuz var. Buz Uzman Merkezimize, Buz Makineleri Blogumuza veya çevrimiçi Satın Alma Kılavuzlarımıza bağlantılara göz atın!

endüstriyel buz makinesi

Buz Yapıcı Çeşitleri Best Buy'dan bir buz makinesi ile partiler, piknikler ve günlük kullanım için istediğiniz buzları yapın. Çoğu dondurucu buz makinesi, kolay kurulum sunar ve diğer seçeneklere kıyasla düşük maliyetli olabilir. Bazı kapı içi buz makineleri, kapıyı açmanıza gerek kalmadan buza kolayca erişmenizi sağlar. İkili buz yapıcılar, hem dondurucu hem de kapının içinde buz depolar, böylece çok sayıda buz kapasitesine ve ayrıca kapı içi seçeneğinin rahatlığına sahip olursunuz. Hangi buz yapıcıyı seçerseniz seçin, buzdolabınız ve dondurucunuzla uyumlu olduğundan emin olun. Yan yana buzdolaplarının daha kompakt bir buz makinesine ihtiyacı olabilirken, diğer buz yapıcılar özellikle üst dondurucu veya alt dondurucu buzdolapları için tasarlanmıştır .

buz makinası fiyatları

Dondurucunuzu Seçin Donduruculu bir buzdolabınız zaten varsa, ihtiyaçlarınıza uyan buz yapıcıyı seçmek daha kolay olacaktır. Hala alışveriş yapıyorsanız, istediğiniz dondurucuyu Best Buy'da bulabilirsiniz. Bir göğüs dondurucu , bir av gezisi veya aileler için toplu ürünlerden sonra daha büyük eşyaları saklamak için geniş bir alan sunar. Temizlenmesi diğer seçeneklere göre daha kolaydır. Bir dik dondurucu hassas ve rahatlıkla Buz Makinası öğeleri organize edebilmeniz için, size çalışmak için daha fazla raf alanı verir. Ayrıca, dik dondurucular evinizde daha az yer kaplar.

buz yapma makinası

Buz Dağıtıcılı Buzdolapları Geek Squad® buzdolabınızı bir buz dağıtıcı ile teslim edebilir ve kurabilir. Uzmanlarımız su hattı kurulumu (su hattı kurulum kiti ayrı satılır) dahil olmak üzere komple kurulum sağlar. Aynı anda mevcut buzdolabınız için taşıma hizmetlerimizi sorun. Cihaz onarım servislerine ihtiyacınız varsa , Geek Squad, cihazınızı Best Buy'da satın almamış olsanız bile, tüm büyük buzdolabı ve dondurucu markalarını onarabilir. Ev içi hizmetler, yiyecek bozulma ödenekleri ve çok daha fazlasını almak için buzdolabınız veya dondurucunuz için bir Geek Kadro Koruma Planı ile seçeneklerinizi keşfedebilirsiniz.

buz yapma makinesi

Buz Makineleri Mutfağınızın odanızı tasarladığınız en son teknoloji ürünü deneyim olmasını engelleyen bir şey olduğunu düşünüyorsanız, bunun nedeni buz yapıcısı olmaması olabilir. Buz makinesi, içeceklerinizi yapma şeklinizi değiştirebilecek küçük bir cihazdır. Kurulumu kolay, kurulumu basit ve mutfağınızın herhangi bir köşesine sığacak kadar küçük olan buz makinesi, herhangi bir eve mükemmel bir ektir. Ev sahibi olmak istiyorsanız, bu küçük cihaz ev toplantıları deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyacak.

kalıp buz makinası fiyatları

Buz MakineleriBuz yapıcılar çok çeşitli boyutlara sahiptir. Günlük buz üretimi, buz makinesi tarafından günde ne kadar buz üretildiğini size söyleyecektir. Yani, eğer smoothies seviyorsanız büyük olasılıkla ihtiyacınız olacak görerek büyük miktarda buz üretebilir daha güçlü bir buz makinesi aramak isteyeceksiniz! Metrik buz saklama kapasitesi, küçük cihazın aynı anda depolayabileceği kadar buz olduğunu bildirir. Bu metrik, daha büyük Buz Makinası buz makinelerinin daha fazla buz depolayabileceğini gören makinenin gerçek büyüklüğü ile daha yakından ilişkilidir. Buz MakineleriWayfair'de bulabileceğiniz üç farklı tipte buz makinesi var. Bağımsız buz yapıcı genellikle daha büyük taraftadır, ancak ciddi kurulum gerektirmez.

mini buz makinası

Bu arada, ikinci tip olan portatif buz makinesi daha küçüktür ve normalde tezgahlara yerleştirilir ve kolayca hareket ettirilebilir. Son olarak, dahili / tezgahaltı buz makineleri, kovalara tam miktarda buz sağlayan tüm donduruculardır veya bir tezgahın altına, mini bir buzdolabına benzer şekilde, ancak elbette farklı işlevsellik. Buz üreticileri için alışveriş yaparken, ne tür buzların ilginizi çektiğini unutmayın. Bazı bireyler küp buzunu tercih eder, Buz Makinası ancak diğerleri mermi, hilal, külçe ve gurme şekilleri gibi şekillerin yeniliği ile daha fazla ilgilenir. Buz MakineleriSoğuk içeceklerinizi seviyorsanız bir buz makinesine ihtiyacınız var.

kalıp buz makinası

Dondurucu buz ile ilgili sorun bazen depolama oldukça küçük olmasıdır, bu yüzden hızlı bir şekilde buz kalmaz. Ek olarak, Buz Makinası buz üretimi bir dondurucunun birincil işlevi olmadığından, buz genellikle büyük parçalar halinde birbirine yapışır veya istenmeyen buz parçalarına ayrılır. Buz makinesi, hızlı ve verimli bir şekilde yüksek kaliteli buz sağlamak için özel olarak üretilmiştir.

buz makinası sahibinden

Wayfair'de eviniz için her zaman birçok seçeneğiniz olduğundan emin olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, Barton ve Marvel gibi markaların Buz Makineleri dahil olmak üzere sitemizde satılık çok sayıda Buz Makinesi var. Online Buz Makinesi satın almak istediğinizde, Otomatik Ticari 100 lb olsun, sizin için tam olarak doğru olanı alıyorsunuz. Günlük Üretim Bağlantısız Clear Ice Maker, 33.10 lb. Üretim Bağımsız Buz Yapıcı, ya da tamamen farklı ve evinize özgü bir şey. Her gün binlerce kupona ihtiyaç duymadan çok sayıda harika fırsatımız var. "Buzcularımı Wayfair" için daha iyi bir zaman olamazdı.

kuru buz makinası