bunn kahve makinesi

BUNN kahve makineleri, ülke çapında sayısız restoran, restoran ve evde bulunan işgücüdür. Bu güçlü ve çok yönlü kahve makineleri, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak birkaç bardak veya saatte birkaç galon demleyebilir ve borularını sıcak tutabilir.

Ev ve Ticari Kullanım için BUNN Kahve Makineleri

BUNN ticari kahve makineleri, restoranlar ve ofisler için idealdir. Bazı modellerde iki adet çift demleme musluğu bulunur ve saatte yaklaşık 19 galon kahve demleyebilir. Büyük, dayanıklı kahve kapları ve tüm kapları aynı anda sıcak tutmak için bir veya daha fazla ısıtıcıya sahiptir. Gelişmiş teknolojileri, bireysel lezzet profillerini saklayabilecekleri anlamına gelir. Ayrıca herhangi bir demleme problemini kendi kendine teşhis edebilirler. Bu makineleri kurmak ve bir su kaynağına bağlamak için bir uzmana ihtiyacınız olabilir.

Bir BUNN ev kahve makinesi hızlı ve kompakttır, mutfak tezgahınız için mükemmeldir. Bir 10 fincan kahve makinesi ortalama hane için idealdir. Bir saksıyı sadece dört dakika içinde demleyebilirsiniz. Aynı zamanda, özel tasarımı suyun zeminlerle daha uzun süre temas etmesini sağlar. Bu, restoran kalitesinde bir fincan kahvenin tadını geliştirir.

BUNN Kahve Makinesi Özellikleri

Bir BUNN

kahve makinesi seçerken aşağıdaki seçenekleri göz önünde bulundurun: • Demleme sürenizi önceden ayarlamak ve mükemmel bir fincan kahveye uyanmak için programlanabilir bir kahve makinesi seçin. Bu modeller aynı zamanda makine hala demlenirken bir fincan dökmenizi sağlar.
• Küçük haneler için, bir kahve makinesi idealdir. Bir seferde bir fincan yapabilir ve demlemeyi bir dakikadan daha kısa sürede tamamlar.
• Kahve havzaları kahveyi uzun süre sıcak tutan yalıtılmış kaplardır. Bazı BUNN kahve makineleri, standart cam kaplar yerine doğrudan portatif hava noktalarına demlenir, büyük kutlamalar veya ofis toplantıları için mükemmeldir.

BUNN Kahve Makinesi Temizliği

BUNN ev kahve makineleri, mineral birikimine direnen benzersiz tasarlanmış bir sprey kafasına sahiptir. Bu, daha kolay temizlik ve daha lezzetli bir fincan kahve sağlar. Cam sürahiler bulaşık makinesinin üst rafına yerleştirilebilir. Termal sürahiler bulaşık makinesinde yıkanamaz ve elle temizlenmelidir.

Bunn Filtre Kahve Makinesi

Bunn Crescendo