Endüstriyel Fırın & Sanayi Tipi Fırın Modelleri

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları arasında en çok satışı yapılan ürünlerin başından endüstriyel fırın gelir. Fırınların çok çeşidi ve çokta farklı çalışma prensiplere sahip olanları bulunmaktadır. Bu kategoride bulunun endüstriyel fırınlar piyasa araştırmasına göre en çok rağbet gören marka ve modellerinden oluşmaktadır. Mutfakların vazgeçilmezi olan Sanayi Tipi Fırın; Convotherm Fırınlar, Electrolux Fırınlar, Hızlı Pişirme Fırınları, Konveyörlü Fırınlar, Pizza Fırınları, Rational Fırınlar gibi gruplarda inceleyebilirsiniz.İster yeni bir mutfak tasarımı yapın yada eski mutfağınızı, yenileyin değiştirmeyi düşündüğünüz endüstriyel fırın tasarımınız var ise yeni modelleri incelemek 2019 da cıkan en son ürünleri görmek isteyebilirsiniz. Vista Makine olarak bizler Endüstriyel Mutfak alanından kazandığımız tecrübe ile sizlere istediğiniz profesyonel fırın ile tanıştırıyoruz.

Vista profesyonel ürünlerin içinde tercih edeceğiniz her endüstriyel fırın için gerekli olan yedek tüketim yedek malzemeyi de sitemizden bulabilirsiniz. Fırın ekipmanları ve mutfak ekipmanları arasında ihtiyacınız olan yedek ekipmanda bulabilirsiniz.

Endüstriyel Fırın Nedir ?

Sanayi tipi yada diğer bir değişle endüstriyel fırın nedir? Gıda sektörünün üreticileri endüstriyel mutfak alanından pişiriciler grubu içerisinden bulunan hızlı pişirme fırınları gibi ev tipi kullanılan fırınlardan daha büyük olan ve daha fazla gıdayı pişirmek daha sık çalışma ve daha fazla dayanıklık göstermek için üretilmiş fırınlara endüstriyel fırın denir.

Endüstriyel Fırın Markaları

Mutfak ve yemek tüketimi hizmeti veren beslenme alanından rekabet içinden olan tüm endüstriyel fırın markaları firmalar rakiplerinden geri kalmamak için en güvenilir markaları mutfaklarına almayı tercih ediyor. Tavsiye edilen endüstriyel mutfak ekipmanlarından en çok tavsiye edilen fırınlar web sitemizden inceleyebilirsiniz. Kaliteli hizmet vermek için endüstriyel fırın markaları kaliteli bir ekipmana ihtiyaç duyabilirsiniz. Unutmayın vista makine geçmişinde tecrübe edinilmiş bilgi ve kalitenin Türkiye tekbir firmada toplanmış halidir. Profesyonellere yakışan Mutfak tasarımları ve ekipmanları için kaliteyi tercih edin. Bizler endüstriyel fırın markaları arasından dünyanın en çok tercihe edilen marklarının ürünlerin temini sağlamaktayız. Garanti ve kullanım ömrü olarak en iyi modelleri satışı ile hizmet veriyoruz.

Endüstriyel Fırın Çeşitleri

Fırın modellerinin tercihi endüstriyel fırın çeşitleri ve secimi firmamız tarafından yenilikçi olan ve tasarımı ile fiyat performansı son kullanıcı tarafından belirlenmiş olan marka modellerden oluşmaktadır. Sanayi tipi ürün listemizde bulunan endüstriyel fırın çeşitleri aşağıdaki listedeki gibidir. Farklı bir marka model ihtiyacınız var ise yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan endüstriyel fırın çeşitleri hakkından bizden destek istemenizdir. Piyasada bulunamayan fırınlar temin konusundan sizlere yardımcı olabiliriz.

 • Convotherm Fırınlar
 • Electrolux Fırınlar
 • Hızlı Pişirme Fırınları
 • Konveyörlü Fırınlar
 • Pizza Fırınları
 • Rational Fırınlar

Endüstriyel Fırın İkinci El

Sektörde belkide rağbeti en çok olan markaların sürekli olarak endüstriyel fırın ikinci el piyasası bulunmakta. Vista makine olarak 2 el satışlarına sıcak bakmasakta. Değişen ekonomik durum ve değişkenlik gösteren endüstriyel fırın ikinci el fiyatları piyasa durumu tüm endüstriyel mutfak sektörünü etkilemektedir. Vista Endüstriyel olarak bizler 2 el olan fırın alımı ve satımı yapmamaktayız. Tavsiyemiz işletmenize sıfır bir alarak endüstriyel fırın ikinci el alındığında yaşayacağınız sıkıntıları yaşamanızdır.

Endüstriyel Konveksiyonel Fırın Fiyatları

Sanayi tipi üretilen bu fırınlar yani bir diğer değişle endüstriyel konveksiyonel fırın fiyatları fırından fırına ve modelden modele göre değişiklik göstermektedir. İşletmenizin ihtiyacına göre hangi modeli seçeceğinize karar vermek için profesyonel destek ekibimizden destek alınız. Vista Endüstriyel Makine web sitemizde endüstriyel konveksiyonel fırın fiyatları ve modellerini bulabilirsiniz. Detaylı fiyat ve projeleriniz için indirimli fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sektörün en iyi fiyat ve en profesyonel ürün kalitesini sizler temin edeceğimizden emin olabilirsiniz. Profesyonel ekibimizden endüstriyel konveksiyonel fırın fiyatları hakkından bir teklif isteyebilirsiniz.

Endüstriyel Elektrikli Fırın

Doğal gazlı modeller gibi endüstriyel elektrikli fırın modelleri ve fiyatlarıda kendi arasından değişiklik gösteriyor. En çok yaygın olan modeller zaten elektrikli fırınlardır. Daha çok kullanım alanına göre farklılık göstersede en çok tercih edilen modeller endüstriyel elektrikli fırın modelleri oluyor. Dünya marklarını ve türkiye üretimli olan yerli fırın markaları dahil piyasada buluna bilecek olan en iyi endüstriyel elektrikli fırın modelleri ve markları Vista Endüstriyel Makine çatısı altından temin edebilirsiniz.

Sanayi Tipi Fırın

Pişiriciler grubunun olmazsa olmazı. Belkide sanayi tipi fırın için her gastronomi mutfağından birden fazla olan ürün diyebiliriz. Düşünün, Pasta cafe işletmelerinden en sık görünen, model markalar sık sık kullanılmaktadır. Sanayi tipi fırın kullanımının en çok tercih edildiği sektörler;

 • Restaurant
 • Otel
 • Catering Firmaları
 • Okullar
 • Fırınlar
 • Cafe
 • Pastahane

Bu sektörlerin nasıl bizim için olmazsa olmaz bir yerleri var ise, bu iletmeler içinden sanayi tipi fırın modelleride onlar için olmazsa olmaz konumundadır.
İşletmesine uygun olmayan ve kalitesi düşük bir sanayi tipi fırın alan firmalar sürekli üretimde sıkıntılar yaşayabilirler. Bu yüzden bakıldığından en iyi marka ve en kaliteli ürünü temin etmek her daim sizleri kazancılı kılacaktır. Sektöründen rakiplerinden geride kalmayan bir işletme kullandığı personelin kalitesinden iletmesine aldığı ürünlerin kalitesine kadar etkisi ile olmaktadır.

Sanayi Tipi Fırın Fiyatı

Mutfak araç gereçlerinden en yaygın kullanımı olan sanayi tipi fırın fiyatı modeller arası ve markdan markaya çok farklılık gösterebilir. İşletmenizin üretim pasitesine göre değişiklik göstermesi beklenen fırın modelleri sizin için sanayi tipi fırın fiyatı değişiklik gösterecektir. İşin profesyoneli olarak sizlere tavsiye vermek için uzman kadromuzdan faydalanmak isterseniz iletişim kısmından işinin ehli olan çalışanlarımız ile fiyat teklifleri için bilgi alabilirsiniz. Mutfak sektöründe sanayi tipi fırın fiyatı 2 el fiyatları ve bir çok konuda bilgi almak. Projeniz için Fiyat tekliflerini toplamak. İşletmenize en uygun en ekonomik olanı tercih etmekte sizlere yardımcı olmak isteriz.

Sanayi tipi Fırınlı Ocak

Gastronomi sektöründe sanayi tipi fırınlı ocak eski tabiri ile kuzine olarakta bilinir. Üstünde 4 6 çeşit yemeğin pişrilebildi aynı zamdan da altındaki sanayi tipi fırınlı ocak hamur işi gıdaların da pişrile bildi bir pişiriçidir. Böylelikle yer tasarrufu saylayarak bir personel hem ocak üstündekilere hemde ocak altındaki fırın gözlerine hakim olarak birden fazla alanı kontrol edebilir. Hız ve yerden tasarruflu olduğu düşünülse de büyük restoranlar ve işletmelerde yeterli olamaya bilir. Birden bazla aynı sitemde kurulabilir. yada daha büyük olan sanayi tipi fırınlı ocak

Sanayi Tipi Ekmek Fırını

Günümüzde odun ekmek fırıncılığı yerine daha temiz olan sanayi tipi ekmek fırını işletmeciliğini getiriyor. Elektrikli çalışan ve odun ekmeği fırını gibi yakıt derdi olmadan daha temiz fırın işletmesi sunan bir teknolojidir. Sanayi tipi ekmek fırını günümüzde her fırıncı kullanmaktadır. Kullanımı kolay olsada ağız tadına düşkün olan kişilerin bir çoğu odun ekmeği fırınlarını tercih edebiliyor. Bu şekilde işletmeler yakıt sıkıntısı olarak odun kullanmanın zorluğunu ve tedarikin sıkıntısı bir nebze daha idare enselerde eninde sonundan daha pratik ve daha kolay olan sanayi tipi ekmek fırını modellerine geçiş yapılıyor. Hem temiz hava hemde daha ekonomik olarak tüketim bakımından odun yakarak sağlanan enerjiden daha temiz olan elektrikli fırınları yani sanayi tipi ekmek fırını kullanmak hem çevreye hemde ekonomiye katkı sağlıyor.

Fırın veya pastaneniz için bir fırın alırken, göz önünde bulundurmanız gereken ilk husus, elde etmek istediğiniz pişirme sonuçları ve yeni fırın fırınının nasıl kullanılmasını istediğiniz. Mantıklı bir ilk adım, ihtiyacınız olan fırın fırınını seçmek olacaktır . Sen Wachtel seçenek bolluğu olacak: Gönderen mağaza fırınlar için güverte fırınlar ve raf fırınlar sağa doğru odun ateşinde fırınlar , her gereksinim için doğru ürün var. Fırın fırınlarımızın çoğu çeşitli modellerde mevcuttur ve çeşitli aksesuarlar ve ilave donanımlar ile geliştirilebilir.

Fırın, fırının kalbi kalmasına rağmen, diğer tüm mutfak cihazlarının onunla uyum içinde çalışması gerekir. Bu yüzden ilgili uzmanlığa sahip bir tedarikçiye ihtiyacınız var. WACHTEL, 1923’ten bu yana yüksek kaliteli fırın teknolojisi ile endüstriyi şekillendiriyor . On yılların verdiği tecrübe, detaylara ve hassasiyete gösterilen özen, uzun raf ömrüne sahip en yüksek kalitede ve oldukça güvenli ürünler tasarlamamızı sağladı.

Araştırmacılarımız, zamanlarının ilerisinde yeni ve yenilikçi teknolojiler geliştirmek için sürekli çalışıyorlar. Bir servis ve sistem tedarikçisi olarak, müşterilerimize fırın verimliliğini artırmaya odaklanan özel çözümlere dayalı kapsamlı tavsiyeler de sunuyoruz . Böylece üretim hattındaki ve dükkandaki tüm işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Mağaza içi fırın – fırında esnek bir elektrik santrali
Pişirme becerilerinize özel önem vermek istiyorsanız, mağaza içi fırından başka bir yere bakmayın. Ek bir avantaj olarak, bu fırın esnek olmanızı ve gerektiğinde gerektiğinde taze pişmiş ürünleri doldurmanızı sağlar . Müşterileriniz, fırından çıktıklarında taze pişmiş ekmek kokusunu ve kruvasanları fırından çıktıklarını görmeye bayılacaklar. Unlu mamullerinizin yapıldığını görebilmeleri onlara taze unlu mamuller ve zanaatkar şaheserler için yerinizin olduğunu gösteriyor. Mağaza içi bir fırın, üretim hattı ile satış noktası arasındaki işçilik ve nakliye maliyetlerini azaltmanıza olanak sağlar. Muhteşem COOL RISING ve COOL RISING PLUS teknolojilerimizi kullanarak üretim süreçlerinizi daha da iyileştirebilirsiniz .

WACHTEL’in olağanüstü teknik bilgisi onu mağaza içi pişirme alanında öncü yapar . PICCOLO fırın kavisli bir fırın içi fırındır. WACHTEL fırınlarını her zaman geliştirmeye çalışmakta ve böylece kullanıcı dostu olmaları ve ürettikleri en kaliteli fırınlanmış ürünler parlamaktadır. Bu fırınlar basit ve sezgisel kontrollere sahiptir, böylece satış asistanlarınız onları kolay bir şekilde bulacaklardır .

Mağaza içi fırınlara

Raf fırınlarında ekonomik olun
Bir raf fırın , her esnaf fırınının temel aletidir. Fırıncılar, pişirme tepsilerinde pişirme tepsilerini kolayca yüklemek ve boşaltmak için bir raf arabası kullanabilir . Böylece çoklu fırın tepsileri çok küçük bir alanda istiflenebilir ve bu da maliyet etkinliği ve verimliliği garanti eder.

WACHTEL raf fırınları, sofistike teknolojiyle etkileyici bir şekilde çok yönlüdür. Daha fazla aroma ve lezzet için, R-EVOLUTION ve COMET ICT fırınlar ayrıca optimum ısı transferi için patentli Kızılötesi Seramik Teknolojisi (ICT) ile birlikte gelir . Termal radyasyon ve konveksiyonlar, her iki fırın dünyasının en iyisini bir araya gelerek güverte fırınlarıyla eşit sonuçlar elde etmek için kullanılır . Raf fırınlarımız klasik yağ veya gaz yakıtlı modellerde sunulmaktadır.

Raf fırınlarına

Güverte fırın: kalite odaklı fırınlar için bir fırın
Bir güverte fırını, minimum montaj alanında maksimum pişirme kapasitesine sahiptir . Bu fırın özellikle esnaf fırınları ile popüler. WACHTEL fırınlarındaki istiflenmiş fırın hazneleri ayrıca, pişirme sırasında optimum esneklik sağlamak için ayrı ayrı kontrol edilebilen güverteler veya güverte grupları ile de mevcuttur . Fırınlanmış ürünler bu statik fırınlama atmosferinde tipik bir ocak benzeri karakter kazanıyor.

WACHTEL ayrıca güverte fırınları için bir dizi yüksek teknoloji seçeneğine de sahiptir: Fırınınıza sansasyonel W-TURBO işlevi takılabilir veya akıllı renkli bir IQ TOUCH kumandası kullanılarak sezgisel olarak çalıştırılabilir .

Güverte fırınlarına

Odunla çalışan fırın: orijinal kalite garantili
Odun ateşi fırın gerçek odun ateşi ekmeği yapmak için tek seçenek . Müşterileriniz mükemmel canlılığı , gevrek kabuğunu ve nemli kırıntılarını seveceklerdir .

WACHTEL’in odun ateşi fırınları, ekonomik ve ekolojik faydaları olan odun topakları ile ateşlenir . Hepsi bu kadar da değil: Odun ateşlemeli fırınlarımızdaki yüksek teknoloji kontrolü merkezi olarak bağlanmıştır, bu nedenle güverteler ayrı ayrı kontrol edilebilir. Fırın haznesi içindeki özel olarak tasarlanmış bir ateş tuğlası , yumuşak ve tutarlı bir ısı aktarımı sağlar.

Odun ateşlemeli fırınlara

 

Filter