Burlodge

Burlodge

Hastane Yemek Taşıma Sistemleri, Yemekhane Yemek Servis Arabaları ve sıcak soğuk yemek taşıma arabası. Burlodge. Burlodge trolley. Burlodge yemek arabası. Burlodge Türkiye. Burlodge yemek servis arabası. Burlodge tepsi taşıma arabası. Fiyatları, Modelleri. Bu kategoride sergilenen ürünümüz Bir İtalyan asaleti ve kalitesine taşına, aynı anda hem soğuk hemde sıcak yemek servisi yapılabilen. Yemek tepsisi taşıma arabası markası olan Burlodge  yemek servis arabası. Bu taşıma arabaları genellikle hastanelerde kullanılmaktadır. Aynı andan tek kabinden hem sıcak hemde soğuk yemekleri taşıyabilir.

Operasyonel yemek servisi sunum modeliniz bir kenetlenme sistemi gerektirdiğinde, en iyi çözümü sağlamak için Burlodge’a bakın. B-Smart, “yerleştirme” ilkesine dayanarak gelecek nesil yemek dağıtım sistemini temsil eder. Bu birleştirme Docking İstasyonu ve Yalıtımlı Tepsi Arabası, Burlodge ekipmanının kendini nasıl ayırt ettiğini özetleyen derin deneyim, anlayışlı tasarım ve çözüme yönelik düşünmeyi temsil eder. Temel olarak, Burlodge akıllı yerleştirme yaptı. Tepsi servisleri için konveksiyonlu hava ısıtma ve soğutma ile operasyonunuza esneklik sağlarız. Dört kapılı tasarım, kapı dönüş endişelerini en aza indirir, böylece en dar alanlarda akışkan ve işlevsel kalabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli boyutlandırma ve kapasite seçeneklerini destekleyen tek bir yerleştirme istasyonuyla, sizin için en iyi olan sistemi sağlayabilirsiniz. Şimdi bu işleri yapmanın daha akıllıca bir yolu, değil mi?

Burlodge trolley

B-Smart, hem chill-chill hem de sıcaklık bakım uygulamaları için yenilikçi bir konveksiyonlu hava ısıtmalı ve soğuk yemek dağıtım sistemidir. B-Smart iki parçadan oluşur, bir İstasyon ve bir Mekik. Mekik tepsi taşıma arabası iken, istasyon ısıtma, soğutma ve tüm mekanik parçalarla donatılmıştır. İkisi kolayca, mekiği istasyona doğru iterek kolayca yerleştirilebilir. İstasyon gerçekten mobil bir ünitedir ve benzersiz, sağlam düzeni sayesinde güvenle hareket ettirilebilir. 4 ayarlanabilir tekerleğe monte edildiğinden ve duvara monte edilmiş hızlı bağlantı braketi sistemi kullanılarak yerinde tutulduğu için zemine veya ayağa ihtiyaç duymaz.

Burlodge yemek servis arabası

B-Smart mekik yemek tepsisi taşıma arabasıdır. Paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve hiçbir elektriksel veya mekanik bileşen içermeyen hafif ve dayanıklıdır. Paslanmaz çelik yan panellere ve kapılara yerleştirilmiş yüksek yoğunluklu enjekte edilmiş yalıtım, mekiğin sıcaklık tutma performansını arttırır. Mekik kolayca manevra kabiliyetine sahiptir ve 4 veya 6 ağır iş tipi çift yataklı tekerlek üzerine monte edilebilir. Ağır sarmalı plastik bir tamponla donatılmıştır. Tüm servisler, tepsi kapasitesinden bağımsız olarak aynı İstasyona sabitlenir. Mekik, manyetik bir tutuş ile İstasyona kolayca kenetlenir ve bir kez kenetlendiğinde, İstasyon otomatik olarak programlandığı gibi başlar.

Burlodge yemek arabası

Bir yatırımın değerini en üst düzeye çıkarmak günümüz dünyasında kritik öneme sahiptir. B-Smart ile, Yerleştirme İstasyonu tüm boyuttaki tepsi arabalarına bağlanır. Bu, optimum esneklik sağlar ve servis popülasyonunuzun ihtiyaçları değiştikçe, tepsi rafınızın kapasitesi artarsa ​​yeni bir yerleştirme istasyonu satın almaya gerek kalmaz. Akıllı fikirler orada bitmiyor.  Burlodge trolley B-Smart Tepsi Arabası iki boyutta mevcuttur: kısa ve uzun. Her iki tepsi arabası da aynı yüksekliktedir, ancak kısa 20, 24 GN tepsiyi veya 36 Akıllı Tepsiyi tutabilir ve uzun 36 GN tepsisini veya 48 Akıllı Tepsiyi tutabilir. Tepsi arabası duvarlarına CFC içermeyen poliüretan köpük yalıtımı uygulanmıştır. Karbon fiber kapılarıyla birleştiğinde, tepsi taşıyıcıyı hafif ama çok dayanıklı kılar.

Burlodge Türkiye

B-Smart, bir tepsi arabasında kullanılan en kolay, en etkili ve en güvenilir tepsi ayırma mekanizmasını sunar. Tepsi bölücüye kolayca kayar ve yaylı deklanşör çubuğu her seferinde sıcak ve soğuk arasında mükemmel bir sızdırmazlık sağlamak için sıkıca ve eşit şekilde tepsiye bastırır. Yuvada tepsi olmadığında ve yaylı panjur, operatör tarafından herhangi bir manipülasyon veya müdahale olmadan her iki tarafı da ayrı tutar. Burlodge Türkiye Bölücü duvar sağlamlık ve dayanıklılık için tek bir parça halindedir, ancak basitçe duvarı tepsi taşıyıcıdan dışarıya kaydırarak çıkarılabilir.

Burlodge tepsi taşıma arabası

B-Smart mükemmel insan faktörü dostu etkileşimi kolaylaştırır. Renk kodlu contalar (kırmızı ve mavi), sıcak ve soğuk bölümlerle ilgili anında ve tanınabilir görsel ipuçları sağlar. Burlodge Türkiye Kontrol panelinin kenetlenme sisteminin yan tarafına yerleştirilmesi, ulaşmadan veya gerilmeden kolay erişim sağlar. Bölgenin temizlenmesi ve sterilize edilmesi gerektiğinde, mobil yerleştirme sistemi hızla yoldan çıkarılabilir ve kullanım için kolayca yeniden düzenlenebilir. Tepsi arabasının her iki yanındaki iki kapı, mevcut kapı salıncaklarının ve ilgili ayak izinin çalışma alanı içinde akıllıca kullanılmasını sağlar. Burlodge trolley Tepsi Arabası yarıçapı kaplı köşelere sahiptir ve oda tabanı sorunsuzdur ve temiz ve hijyenik tutulmasını kolaylaştırır. Havanın konveksiyonunun akıllı kullanımı, birikmiş toprak birikmesine neden olabilecek karmaşık hava kanallarını ortadan kaldırır.
[kkstarratings]

Filter
Bu ürünü sepete eklediniz: