Bu kategoride bulacağınız ürün yelpazesi sizlerin ihtiyacınıza göre sıralanmıştır. Gerek sıfırdan bir mutfak düzeni sağlamak için. Yada var olan mutfak düzeniniz adına eksiklerinizi gidermek için endüstriyel mutfak ekipmanları ürün bölümümüzden gerekli olan tüm ekipman ve malzemeleri temin edebilirsiniz. Büyük işletmeler restoran, bar, hastane, büfe, cafe, catering işletmleri gibi çok sayıda personel ile işletme çalıştıran her firma için Sanayi Tipi Mutfak Ürünleri vazgecilme ihtiyac listesinin başındadır.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Büyük işletmeler verdikleri rekabet ve hizmette geri galmamak için kesinlikle kullandıkları ekipmanların kalitesine güvenmek zorundalar. Vista Endüstriyel olarak bizler bir işletmenin en giriş seviye ihtiyacından en elzem ve gerekli donanımına kadar en ince ayrıntısını hesaplayarak gerekir. Oluşturduğumuz geniş Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ürün listemiz ile sizleri hem bilgilendiriyor hemde  ihtiyacınıza göre seçim yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Biliyoruz ki ticarette hız ve zaman çok önemli. Çalışma ihtiyacınızın içeriğindeki fırınlar, hazırlık ekipmanları, pişiriciler, soğutucu ve dondurucular, buz makineleri, piliç çevirme makinesi gibi türevdeki tüm ürünleri profesyonel desteği ekonomik çözümler ile Vista Makine desteği yanınızda.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları

Özenle kurduğunuz ticari işletmelerinizin mutfaklarında kullanmak için en kaliteli ekipman listemizi inceleyin. Fırın listemizde convotherm fırınlar, electrolux fırınlar, hızlı pişirme fırınları, konveyörlü fırınlar, pizza fırınları, rational fırınlar, turbochef fırın modelleri bulunmaktadır. Daha fazla model ve marka görmek için lütfen alt grupları inceleyiniz. Profeyonel olarak temini ve tedariğini yaptığımız bazı markalar; Unox, Electrolux, Atalay, Empero, Öztiryakiler, Coreca, Amana Menumaster.  Ünlü markaların profesyonel, mikrodalga, elektrikli, doğal gazlı, buharlı, konveksiyonel opsiyonları ile satışa sunmaktadır. Bir çok lezzetli pasta, börek, kek, poğaça, pizza, ekmek gibi pek çok unlu mamül ve et yemekleri üretimi için uygundur.

Sanayi Tipi Mutfak

Gıda ve restorancılık hizmetlerini bünyesinde barındıran Oteller, Hastaneler, ve Bakım evleri gibi konaklamalı - konaklamasız beslenme işini içinde barındıran işletmelere hitaben üretilen ekipmanların bütününe endüstriyel mutfak denir. İçerisinden Pişirme, Yıkama, Soğutma, Kızartma, Bulaşık yakıma makineleri, Dondurucular, Buz Makineleri gibi birden fazla ürün girmektedir. Sanayi tipi mutfaklar, yani  sanıldığı gibi basite indirgenecek şekilde planlanmamaktadır. Geçmişten günümüze mekanik aksamların yenilikçi şekilde tasarımla buluşmasının yanında elektronik aksamlarıylada , yazılımsal özelliklerde kombinasyona uğrayan bu tüketici için üretim yapan mutfak ürünleri 2019 yılında da gelişmeye devam ediyor. Son gelişmeler, Kullanıcı dostu cihazlar, En verimli üretimi yaparken, maksimum enerji tasarrufu sağlayan bu cihazlar her daim gelişmeye devam edecektir. Vistamakine.com olarak bizler her atılımda olduğu gibi mutfak ürünleri ve ekipmanları konusunda da en yenlikçi olanı takip ediyor. Müşteri geri dönüşlerine önemsiyor. Feedback yönetimine göre kararlar alıp son kullanıcıya hem ekonomik hemde en kaliteli dünya markalarını sunuyoruz. Girilen pazarda rekabetin farkından olup Tüm müşterilerimize kaliteyi sunmayı hedefliyoruz.

Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları

Mutfak ekipmanları pazarının ihtiyaçlarını, gerekliliklerini çok iyi bilen uzman kadromuz ile her bütçeye uygun teklifleri Büyük kurumsal zincir firmalardan, en ufak semt işletmesine kadar kaliteden taviz vermeden yol alıyoruz. Bu alanda ürettikleri ve sattıkları ürünleri ile Dünya lideri olan markaları satış ve servis hizmetini bünyesinde bulunduran vista makine satış öncesi olduğu gibi satış sonrasında profesyonel bir yüzle yanınızda bulabilirsiniz. Günü birlik ticaret yapıp satış sonrası müşteri memnuniyetini görmezlikten gelen firmalar ile bu sektördeki farkımızı en iyi ve şekilde gösteren