otel

Otel/konaklama Sektörü

Tüm otel ve konaklama sektörü için çamaşırhane ekipmanları, endüstriyel mutfak ekipmanları, zayıf akım projelendirme, kapı kart ve yangın sistemleri gibi proje destek hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

hastane

Hastane ve Huzurevleri

Tüm sağlık kuruluşları için gerekli olan endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve laboratuvar cihazları ile zayıf akım ve kapı kart sistemlerinde de sağlık sektörü için proje desteğimiz bulunmaktadır

stock photo modern light gym sports equipment in gym barbells of different weight on rack 721723381

Spa/Spor tesisleri

Spor ve spa tesislerinde bulunan çamaşırhane, vitamin bar, kapı kilit sistemleri vb. ihtiyaçlar da tarafımızdan projelendirilmektedir. Lütfen iletişime geçiniz.

eğitim tesisleri

Eğitim Tesisleri

Eğitim tesislerinin ihtiyacı olan mutfak ve çamaşırhane ekipmanları ile, kapı kart, yangın uyarı ve diğer birçok sistem için proje desteği vermekteyiz. Geleceğimiz olan öğrencilerimiz için her şey daha iyi olmalı

contract cleaners

Contract Cleaners

Tüm işletmelerin temizlik ve yemek gibi ihtiyaçlarını çözen, contract cleaners firmaları çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır. Endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanları portföyümüzle hizmetinizdeyiz.

dry clean

Kuru Temizleme

Kuru temizleme işletmelerinin ihtiyacı olan tüm çamaşır yıkama ekipmanları ve kimyasal yıkama/temizlik ürünleri portföyümüz sektöre yön verecek kalite ve hizmet anlayışıyla hizmetinizde. Lütfen iletişime geçiniz.