Turbochef Fırın Modelleri ve Fiyatları
Turbochef Fırın Modelleri ve Fiyatları

Turbochef Fırın Modelleri ve Fiyatları

Turbochef fırınlarının en büyük yararlarından biri, yüksek hızda pişirmeleridir. Çoğu fırın, mikrodalga yardımı, yüksek çarpma ve radyan ısıyı birleştiren hızlı pişirme teknolojisine sahiptir. Yüksek çarpma, sıcak hava jetlerinin doğrudan Turbochef Fırınlar yiyeceğe yönelik olduğu anlamına gelir. Diğer taraftan radyant ısı, fırının iç duvarlarını ısıtmak için fırının üzerindeki ve altındaki ısıtılmış elemanları kullanır. Turbochef Fırınlar, fiyatları modelleri, Turbochef Fırın çeşitleri. Turbochef Türkiye. Hızlı pişiren fırın Turbochef markası. En iyi hızlı pişirme fırını Turbochef Fırın Modelleri ve Fiyatları . Bu, yiyeceği pişirmek için bir kıvrımlı fırınınkine benzer radyant bir ısı oluşturur. İdeal olarak, bu fırınlar konveksiyon pişirme sürenizi on, hatta 12 kat azaltacaktır. Örneğin, Turbochef'in SOTA modeli, Patates Kızartmasını bir dakikadan daha az bir sürede, yani 90 saniyede pişirecektir. İ3 fırını sadece 70 saniyede 6 inçlik bir alt sandviç yapacak.

Turbochef Fırınlar

Yüksek h Parti 2 Tubochef fırınları örneğin üç ila dört kat daha hızlı konveksiyon fırınlar daha yapma yüksek ısı transfer hızlarına sahip. Turbochef fırınlarının ilk avantajı 1991'den beri var olan Turbochef Technologies tarafından üretilmeleridir. Uzun yıllara dayanan tecrübeleri şüphesiz en kaliteli fırınları tasarlamaktadır. Ayrıca, Turbochef fırınları en iyi pizzaları yapar. Konveyör bant ile hareket halindeyken birkaç mini pizza işlemenizi sağlayacak hareketli bir kayış sistemi bulunur. Turbochef aralığı Turbochef fırınları çok yönlülük sunar. Çok yönlülüğün ilk örneği, TurboChef fırınlarının farklı modellerde olmasıdır. Bazı modellerde i3 ve i5, High h Batch 2 ve Sǒta fırınları olan i serisi bulunuyorsa. Bu geniş fırın yelpazesi, çeşitli kapasitelerde ve nitelikte olan birçok modeli arasından seçim yapma özgürlüğü sunar. Turbchef SOTA serisi en küçük olanı G5 serisi, en büyük modellerinden biri. Büyük pizzalar yapan restoranlar, tam boy bir otel kabını tutabildiklerinden özellikle i5 TurboChef fırınını ideal bulacaklar. İ3 fırınları biraz daha küçüktür ve Diğer bir avantajı, Turbofan fırınlarında yüzlerce reçete saklayabilmenizdir. Bunun üzerine, yemek pişirirken tek yapmanız gereken yiyecek tarifini seçmek, miktarı seçmek ve fırın pişirmeye başlamaktır. Bu aynı zamanda, tüm çalışanların en az eğitim ile fırında pişirme yapabilmeleri için bir avantajdır.

Turbochef Fırın Türkiye

Dahası, tüm Turbochef fırınları, uzmanlar ve herkesin tariflerini paylaşabileceği bir platform olan ChefComm pro ile uyumludur. TURBOCHEF HHB2 Yüksek H Toplu Fırın 72 tarif ve Turbohef Sota Elektrikli Hızlı Pişirmeli Fırın | Hızlı Pişirme Fırını 256 tarif. Ayrıca, fırınlar çeşitli yiyecekleri mükemmel şekilde pişirir. Bu yiyeceklerin bazıları pizzalar, sandviçler ve farklı et türleridir. Ayrıca, fırınlar oldukça programlanabilir. Örneğin, daha fazla pişirin, daha çok pişirin, daha çok pişirin ve daha çok pişirin gibi fırın seçeneklerini programlayabilirsiniz. Dahası, çoğu Turbochef fırınları kurulumda büyük esneklik sağlayan bir havalandırma gerektirmez. Küçük boyutları bir mutfağın her Turbochef Fırın Türkiye boyutuna sığabilir. Büyük mutfak alanı olan restoranlarda bile, turbofan fırınları tezgah alanınızı diğer kullanımlar için koruyacak. TurboChef fırınları konveyör bant teknolojisini kullanırken en iyi pizzaları yapar Ayrıca, fırınlar istiflenebilir olup, aynı fırının farklı uygulamalar için kullanılmasını mümkün kılar. Mesela, bir dilim pişirme sandviçi içebilir, diğer pizzalar. En önemlisi, Turbochef, mutfak ekipmanlarının büyük bir yatırım olduğunu ve dolayısıyla tüm TurboChef fırınlarının parça ve işçilik için 12 ay garantili olduğunu kabul ediyor. Bazı modellerinde Turbochef Sota Elektrikli Hızlı Pişirmeli Fırın | Hızlı Pişirme Fırını. Bu fırında, havayı mikrodalgaya eşit olarak dağıtan bir karıştırıcı bulunur. Ayrıca, iç kısmı 304 kalite paslanmaz Turbochef Fırın Türkiye çelikten imal edilmiştir. Bu, paslanmaz çelik malzeme paslanmadığı veya lekelenmediği için fırının temizlenmesini kolaylaştırır. Daha çok, raf çıkarılabilir.

Turbochef Fırın Fiyatları

Diğer bir model ise, kaliteli pizza yapmak için saygın olan TURBOCHEF HCT-4215-9W-V Pizza Konveyörlü Fırın . Model, küçük, orta ve büyük restoranlar için idealdir. Küçük kaplama alanı Turbochef Fırın Fiyatları nispeten küçük alanlara sığabilir. Dahası, model hem içte hem dışta paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu, fırının fırındaki yüksek sıcaklığa dayanmasını sağlar. Paneller ve kapaklar yüksek sıcaklıklara rağmen ısınmaz, dokunmak için serin kalır. Konveyör bandı programlanmıştır ve konveyörü yazılım ile besleyebilirsiniz. Sonunda Turbochef Panini Rapid Cook , Turbochef Fırın Fiyatları panini sandviçlerini ısıtmanın hızlı bir yolunu sunuyor. Model hem mikrodalgayı hem de çarpma ısısını birleştirdiğinden sandviçler kızarır ve çıtırlaşır. Bu sayfada tüm pizza fırını ürünümüzü bulabilirsiniz . Yeni Turbochef fırın incelememize göz atın .