Çadır ve Konteyner Tipi Çamaşır Makineleri

Çadır ve Konteyner Tipi Çamaşır Makineleri

Konteyner Tipi Çamaşır Makineleri? Nedir ne işe yarar ev tipi çamaşır makinelerinden farkı nedir? Çadır içi, konteyner içi ve benzeri mobil yerleşim yerleri için yada toplu yaşam alanlarından çamaşır hane kurmak için özle olarak dayanıklı uzun ömürlü üretilen çamaşır makineleridir. Endüstriyel yada sanayi tipi profesyonel olaraktan bilinen bu tip çamaşır makineleri normal ev tipi kullanılan makinelerden daha fazla çamaşırı tek seferde yıkayabilirler.

Kurulumu basit olan bu tip modeller az yer kaplayarak yüksek kiloda çamaşır yıkama ve kurutma makineleri olarak özellikleri ile ev tipi makinelerden farklılık ve avantaj göstermektedirler.

Konteyner tipi çamaşırhaneler nerelere kurulur?

  • İnşaat alanları,
  • Personel kamp alanları,
  • Mülteci kampları,
  • Depremzede kamp alanları,
  • Ordu karargahları
  • Petrol-doğal gaz enerji sahaları,

[porto_product_categories title=”Çadır ve Konteyner Tipi Çamaşır Makinesi Modelleri” view=”products-slider” orderby=”rand” ids=”350,394,371,397,354,400″]
konteyner tipi çamaşır makineleri
konteyner tipi çamaşır makineleri

Konteyner tipi çamaşırhanelerin avantajları nelerdir?

Konteyner tipi çamaşırhaneler dar alanlarda kullanılan sanayi tipi çamaşır makineleri sayesinde istenilen yere anlık olarak konumlandırılabildiği gibi hızlı, sağlam ve kompakt cihazlarla çok sayıda kişiye anlık çözümler sunabilmektedir. Dayanıklı ürün gurubu içinden oldukları için zorlu şartlarda sık ve yoğun kullanım için özel olarak üretilmektedirler.

  • Sık sık yıkama ve kurutma yapılabilir,
  • Sürekli kullanımda arıza ve yıpranma oranı düşüktür
  • Profesyonel cihazlar oldukları için yüksek kapasitede çamaşır yıkar ve kuruturlar

Hangi Tip Konteynerlera çamaşırhane kurulabilir?

Her tip konteynera ihtiyaç sayısına göre çamaşırhane kurulabilir.

Konteyner çamaşırhalerde hangi cihazlar kullanılır?

Her tip ve kapasitede elektrikli ve gazlı sanayi tipi çamaşır yıkama ve kurutma makineleri konteyner içinde kullanılabilir.

Çadır ve Konteyner Yaşam Toplanma Alanları için Çamaşır Yıkama ve Kurutma Makineleri

Çadır ve Konteyner Yaşam Toplanma Alanları için Çamaşır Yıkama ve Kurutma Makineleri toplu yaşam alanları için uzun vadede kesinlikle olması gereken bir ihtiyaçtır. Kısa sürede ihtiyaç listesinden olmasa bile uzun vadede hijyen ve sağlık acısından kesinlikle olması gerekmektedir. Bu tip toplu yaşam alanları kırsal arazide yada kamp alanları, toplanma alanları için özle üretilen sanayi tipi çamaşır makineleri yada kurutma makinelerinden oluşturulmuş bir toplu çamaşırhane yada bireysel çadır ve konteyner gibi alanlarda kurulumları yapılabilir.

konteyner tipi çamaşır makineleri
konteyner tipi çamaşır makineleri

Prefabrik Konteyner Çamaşırhane Kurulumu

Prefabrik Konteyner Çamaşırhane Kurulumu toplu yaşamın yoğun olduğu kesimler için olması gereken bir yerleşkedir. Ayrı yarı kurulumu ekonomik olarak pahalıya maal olacağı için toplu yaşam alanları için 20 li 30 lu olacak şekilde (bu sayı yaşayan insan miktarına göre değişiklik gösterecektir) çamaşır hanelerin kurulumu daha hızlı ve pratik olmaktadır. Böylelikle çadır kent yada konteyner kent alanlarından yaşayan kişiler bu çamaşır hanelerde kurulu olan endüstriyel çamaşır makinalarını kullanarak diledikleri kiloda diledikleri miktarda çamaşırlarını yıkayabilir ve kurutabilirler.

Laundry Container 1

Bir yanıt yazın