Yağ Tahliye Musluklu Fritöz, Sanayi tipi, Endüstriyel, ikinci el

Yağ Tahliye Musluklu Fritöz

Gıda sektörünün aranan ürünlerinden olan Yağ Tahliye Musluklu Fritöz modelleri ve diğer Fritöz modelleri için Ürünler kategorisine bakabilirsiniz. Endüstriyel mutfak alanında kızartma cihazlarına verilen genel isimler fritöz olarak geçiyor. Endüstriyel fritöz modellerimizi incelemeyi unutmayınız.

Sanayi tipi Fritözler endüstriyel mutfak alanında, Patates ve benzeri gıdaların kızartma vb haşlanması gibi işlemleri için üretilir. Üretilen bu mutfak aletleri endüstriyel mutfak alanlarından kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfaklarda sık sık kullanılan fritöz modelleri, genel kapsamda ikiye ayrılır.  Gazlı ve elektrikli modelleri olan cihazlar hem gaz hemde elektrikli olarak çalışmaktadır. Çalışma enerji gereksinimleri farklı olsada sonuç olarak yaptıkları işlemler aynıdır.
[porto_product_categories title=”Endüstriyel Mutfak Ürünleri Fritözler” view=”products-slider” orderby=”rand” ids=”107,128,219,108,169,237,235″]

Bu modellerde tek hazneli yahut birden fazla çift hazneli fritöz modelleri olarak sınıflandırmak mümkündür. Ortalama bir fritöz 10 litre ve 15 litre gibi yağ alma kapasiteleri vardır. Fast food zincirleri gibi daha büyük müşteri kitlesine hitap eden işletmeler için üretilen 23 litre tek hazneli modellerin yanında, 23 litre çift hazneli endüstriyel fritözler bulunmaktadır.

Endüstriyel mutfak aletleri arasında en iyi marka endüstriyel fritöz Electrolux  markasıdır. Biz de Vista Endüstriyel Mutfak olarak Electrolux ürünlerini kullanmaktayız.

Sanayi tipi fritöz fiyatlarını öğrenmek için her ürün sayfasında bulunan teklif formunu ileterek yetkililerimizin sizinle irtibata geçmesini bekleyiniz.

Yağ Tahliye Musluklu Fritöz Faydaları

Fast food zincirlerinin en sık ve en çok kullandığı Yağ Tahliye Musluklu Fritöz modelleri birden fazla seçenekle piyasada bulunmaktadır. Küçük çaplı işletmelerin tercihi genelde ufak boyutlu kızarma cihazları oluyor. Peki büyük işletmeler neden Yağ Tahliye Musluklu Fritöz modellerini tercih ediyor?

En büyük nedenleri ısınan hatta kaynamış olan sıvı yağı değişimini rahatlıkla kullanıcıya zarar vermeden tahliye etmek. Litrelerce kaynamış sıvı yağı boşaltılmasına hem zaman alır hemde sıçrama ve dökülmelere olanak sağlar. Bu tip durumlarda atık yağın fritözden dışarı atılması bir personel yardımı ile yapılmaktadır. Bu işlem hem tehlikeli hemde yanıcı bir madde olduğu için dikkatli ve özenle yapılmalıdır. En ufak bir kazada bu yağın yanıcı olmasından dolayı alevlenmesi içten bile değil. Bu sebeple mutfak altyapınızı oluştururken tek yapmanız gereken kullanım sirkülasyonunu göz önünden bulundurarak daha kullanışlı ve kolay bir cihaz temin etmeniz işletmenizde çalışan personelinizin iş sağlığı acıdan faydasına olacaktır. Buda sizleri oluşabilecek kazalardan korunmasın ilk adımını oluşturur.
[ratings id=”1″]

Bir cevap yazın

Hızmı Menü