Electrolux Professional Skyline Kombi Fırınlar

blank

Electrolux Professional Skyline Kombi Fırınlar

In stock

  İletişim Formu

  Açıklama

  Olağanüstü performans ve tasarruflar:

  Yeni SkyLine Kombi Fırınlar ile işletmenizi çevre dostu bir işletme haline getirin.

  En düşük enerji tüketimini ve sınıfının en iyisi sonuçları elde edin. Eko-pişirme modu ve otomatik programlar, özellikle mümkün olan en üst seviyede çevre dostu olmak için tasarlanmıştır ve daha fazla verimlilik ve kârlılık elde etmenizi sağlar.

  Geliştirilmiş hazne yalıtımı, üçlü cam kapı ve optimize edilmiş kabin tasarımı ile yeni Kombi Fırınımız, şimdiye kadarki en düşük enerji tüketimi seviyesine erişti. Yüksek hassasiyetli kontrol sistemi, 26 farklı sensör sayesinde, enerji kullanımını optimize eder.

  Plan-n-Save** ile %10’a varan oranda enerji tasarrufu sağlayın. Sunacağınız menüye karar verdiğinizde SkyLine Kombi Fırın, pişirme sırasını optimize etmek için yapay zekaya dayalı yeni mantığını uygular.

  Mükemmel pişirme sonuçları

  Yeni SkyLine Kombi Fırın, OptiFlow ile eşit sıcaklık dağılımı ve pişirme haznesinde sabit bir sıcaklık sağlar. Mükemmel sonuçları garanti eden, devrim niteliğinde bir hava dağıtım sistemi.

  Süper hızlı ön ısıtma sayesinde pişirme sürelerini hızlandırın. Fırınınız hazır olurken artık zaman kaybetmeyin.
  Nemli pişirmeden kuru pişirme koşullarına daha hızlı bir şekilde geçiş yapın. Kelebek şeklindeki havalandırma valfimiz, saatte 90 cbm hava değiştirebilir.

  Hassas nem kontrolü alanında 15 yılı aşan uzmanlık. En yeni Lambda sensörü, fırın haznesinde saniyede bir, dakikada 60 kez, saatte 3600 kez gerçek zamanlı nem ölçümü ve kontrolü sağlar!

  Temizleme konusunda benzersiz esneklik
  Otomatik ve dahili kendi kendini temizleme sistemi sayesinde yeni Kombi Fırın, enerji, su ve deterjan maliyetlerini azaltarak, işletme maliyetlerinde* -%15 oranında bir düşüş sağlar.
  Yeni enzimatik temizleyiciler, benzeri görülmemiş temizlik sonuçları sağlamak için 28 gün içinde %96 oranında biyolojik olarak çözünebilir ve çevre dostudur.

  Skyline Fırınların daha uzun ömürlü ve üstün performanslı olmasını sadece fosfat içermeyen Electrolux Professional kimyasalları sağlayabilir. 3 farklı kimyasal seçeneği ile temizlikte benzersiz esneklik elde edin:

  zorlu kirlerin temizliği için katı kimyasal en esnek çözüm için sıvı kimyasal
  gezegen üzerindeki etkimizi büyük ölçüde azaltmak için enzimatik kimyasal
  SkyLine Kombi Fırınınızın temizleme işlemini ihtiyaçlarınıza göre önceden planlayıp ve uzaktan kontrol edebilirsiniz. Programlanabilir temizleme, temizlik işlemini başlatmak için en uygun zamanı seçmenizi sağlar. Zorunlu temizleme, planlı bakımın her zaman gerçekleşmesini sağlayan şifre kontrollü bir temizleme programıdır.

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.


  “Electrolux Professional Skyline Kombi Fırınlar” için yorum yapan ilk kişi siz olun