Hoshizaki Küp Buz Makineleri

Hoshizaki Küp Buz Makineleri

Hoshizaki küp buz makineleri, Hoshizaki buz makinesi, Hoshizaki buz makinesi servisi, Hoshizaki buz makinesi modelleri, Hoshizaki buz makinesi fiyatları

Açıklama

Hoshizaki Buz Makinesi

Her buz döngüsü, sadece en yüksek kalitede buz sağlayarak temiz su ile yapılır. Hoshizaki buz makinesi küpler, hassas şekli, berraklığı ve yavaş seyreltmeleri ile kolayca tanınır. Bu özellikle, içeceğin bütünlüğünü ve lezzetini koruduğu için kokteyller gibi birinci sınıf içeceklerde kullanılan buz için önemlidir.

Otomatik durulama döngüsüne sahip benzersiz buz yapma sistemi. Her yeni buz kümesinden sonra, su deposu süzülür ve temiz su ile doldurulur.

Sistem, herhangi bir sızıntıyı önleyen, doğrudan kavramaya sahip olmayan bir manyetik su pompası ile birlikte gelir.

Kapalı su devresi, kirliliklerin buz yapım sürecine girebileceği nokta sayısını azaltarak, nihai kirlenme korumasını sağlar.

Fiziksel ayarlara gerek kalmadan değişen koşullar altında optimize edilmiş bir buz yapma işlemini sağlamak için elektronik olarak kontrol edilir. Buzun kalitesi her zaman tutarlıdır.

Kolayca temizlenebilir hava filtresi, son kullanıcıların rutin temizlik programlarını gerçekleştirmesini sağlar. Ürün ömrünü uzatır ve bakım çağrılarının sıklığını ve maliyetini azaltır.

Tüm modeller ve fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Marka

Hoshizaki

Hoshizaki Küp Buz Makineleri için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5

    .

    .


İnceleme yap